Horizontální hodiny v barokním stylu
bronzová schránka šestibokého tvaru stojí na šesti barokně tvarovaných nohách, stroj vřetenový se čtvrťovým bitím na zvonek a datumářem, ciferník smaltovaný později označený Standeisky, střední Evropa, 19. století s použitím starších dílů, průměr hodin 15 cm, výška hodin 9 cm, ciferník lehce poškozený, stroj není v chodu (Zí)
25.11.2017 - 14:00
CZK 70.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 50.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |